Sesja Korporacyjna

Sesja korporacyjna dla firmy Keller Green była moim pierwszym, tego rodzaju, zleceniem i powiem szczerze, że troszkę się jej obawiałam, jak się później okazało zupełnie niepotrzebnie. Choć żaden z pozujących mi mężczyzn nie był zawodowym modelem sesja przebiegła bardzo sprawnie, wręcz profesjonalnie. Nie obyło się bez kupy śmiechu i „rozluźniania” oczu, dzięki czemu każdy z osobna przyczynił się do powstania świetnych i naturalnych portretów. Kiedy oddałam zdjęcia, wszyscy Panowie byli bardzo mile zaskoczeni efektem końcowym naszej współpracy. Nie ma nic bardziej motywującego niż zadowolony klient.

Chciałabym bardzo podziękować Celince za jej zaangażowanie i profesjonalizm podczas sesji. Gdyby nie Twoje cenne wskazówki to nasi modele nie wiedzieliby w jaki sposób „rozluźnić” oczy. Jesteś wspaniałą i zdolną kobietą. Wierzę w Ciebie… Jeszcze raz dziękuję.

Poniżej kilka zdjęć portretowych, które zostały wykorzystane na ich stronie internetowej http://www.kellergreen.com/who-we-are/management-team/

 

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*