„Nie taka kobieta straszna, jak się pomaluje” czyli jak zaczęła się moja przygoda z wizażem w Pro Academy School Of Makeup!

Witajcie,

Dziś chciałabym się z Wami podzielić, czymś co jest mi bardzo bliskie, a mowa tu o realizowaniu marzeń, o realizowaniu siebie… o tym, że jeśli się czegoś bardzo pragnie, to można wszystko! Tak właśnie, zaczęła się moja przygoda w szkole wizażu- Pro Academy School of Makeup we Wrocławiu, która została założona przez dwie wspaniałe, kreatywne i pełne pasji kobiety- Natalię Stawiarską aka „NA.LA” oraz Dominikę Szymik. O tym ile cudownych makijaży wykonały, nie zamierzam Wam tu opowiadać 😉  ale o tym, że stworzyły razem wspaniałe miejsce, które jest ich marzeniem, oraz w które włożyły całe serce!

Makijażem interesowałam się od zawsze, może nie byłam jakoś specjalnie „wkręcona” we wszystkie nowinki kosmetyczne, ale wiedziałam jedno-że mam do tego przysłowiową „smykałkę” i muszę coś z tym zrobić. Na początku malowałam tylko siebie, później również rodzinę, koleżanki, oraz przyszłe Panny Młode. W końcu po 33 latach mojego stąpania po ziemi, nadszedł ten moment, iż zapragnęłam czegoś więcej, zapragnęłam bardziej niż zawsze stać się wizażystką 😉  Wiadomym jest fakt, że w pracy fotografa to tylko dodatkowy „plusik”- pomyślałam, że cudownie byłoby móc samodzielnie przygotowywać modelki do sesji, czy też realizować autorskie projekty.

Długo się nie zastanawiałam, porozmawiałam z kilkoma dziewczynami, które już były kursantkami w Pro Academy i podjęłam decyzję o rozpoczęciu kursu! Na chwilę obecną, mogę powiedzieć tylko tyle, że „Make Up-No Make Up”, to wcale nie taka prosta sprawa jak sama nazwa wskazuje hehe, choć to dopiero początek mojej przygody, ja już drepczę nóżkami, nie mogąc doczekać się kolejnych zajęć, na których będziemy poznawały tajniki perfekcyjnych brwi, oraz jak zmalować idealną kreskę!

Uważam, iż każda kobieta jest piękna na swój własny jedyny sposób, ale też powinna mieć świadomość tego, jak podkreślić swoją urodę makijażem. Pro Academy prowadzi kursy grupowe, jak i indywidualne, na których nauczysz się jak wykonać poprawnie wymarzony makijaż. Dziewczyny zarażą Cię swoją pasją i zobaczysz świat w całkiem innych pigmentach niż do tej pory!!! Pro Academy School of Makeup, to coś więcej niż tylko szkoła. To przede wszystkim Pasja-przez duuuuuużżżżże „P”, to również zaangażowanie, pełen profesjonalizm, oraz wielkie Serce.

Więcej informacji o kursach, znajdziesz na ich stronie internetowej: http://www.pro-academy.pl a ja zapraszam na mały reportaż z ostatnich zajęć, którego głównym bohaterem był „MakeUp-NoMakeUp”- w wykonaniu Dominiki Szymik.

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*