• WITAM NA MOIM BLOGU!

  Witam wszystkich na moim blogu i zapraszam do magicznego świata fotografii, która nieodwracalnie stała się częścią mojego życia...

  Moja pasja to opowieść o ludziach i ich uczuciach... To cud narodzin, który poprzedza czas słodkiego oczekiwania... To moment gdy Twoje dziecko stawia pierwsze kroki... Wypowiada pierwsze słowa... Pierwszy upadek... Pierwsze łzy.... To wspaniałe i wyjątkowe chwile, które na długo pozostaną w Twojej pamięci.
  Jest to również czas, kiedy Twoje dzieci rosną a Ty nie możesz tego zatrzymać...
  Z małych poczwarek przeobrażają się w piękne i barwne motyle, które pragną latać i poznawać świat...
  Dlatego tak ważne jest kolekcjonowanie wspomnień, które są niczym sekundy wycięte z życia i zamknięte w czasie.
  To chwile, które kiedyś ulecą z Twojej pamięci niczym dmuchawiec poruszony wiatrem...

  Za to właśnie kocham fotografię...
  Pozwala mi kolekcjonować te ulotne chwile i powracać do nich w każdym momencie... Pozwala mi na nowo przeżywać zatrzymany na nich czas.
  Otwierając rodzinny album powracam wspomnieniami do tamtych radosnych chwil, do smaku kromek z jabłkiem i cukrem, które przyrządzała mi babcia... Do zapachu skoszonej trawy... Do beztroskiego czasu dzieciństwa.
  Te wszystkie małe wspomnienia nadają naszemu życiu barw... Sprawiają, że na powrót stajemy się dziećmi...

  Na moich zdjęciach staram się uchwycić czyste emocje, które rodzą się między ludźmi...
  Pozwólcie mi zatrzymać dla Was czas...
  W zamian oferuję wspomnienia, które pozostaną z Wami na zawsze...

Czasami bywa i tak, że model na swojej pierwszej sesji zachowuje powagę 😉 tak właśnie było w przypadku Michałka. Sesje urodzinowe z okazji roczku to zazwyczaj nowa sytuacja dla naszego malucha, nigdy nie wiemy jak się zachowa. Najważniejsze, że model był dzielny i nie płakał. Natomiast na sesji świątecznej udało mi się złapać nie jeden piękny uśmiech tego Brzdąca.

Rośnij zdrowo Michałku i do zobaczenia znów!

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH

Tym razem na tapecie moja osobista modelka, z prywatnej kolekcji hehe Sesję wykonałyśmy na spontanie w trakcie wizyty u rodzinki. Zachodzące słoneczko plus klimatyczna ścieżynka i sceneria do pleneru gotowa <3 Kocham całym sercem tego małego Człowieka !

Uwielbiam takie klimaty a wy?

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH

Naszą fotograficzną przygodę rozpoczęliśmy od zdjęć na ślubie Natalki i Arka, i tak o to stałam się „nadwornym” fotografem tej rodzinki. Na pokładzie już druga córeczka… Nikola <3

a na zdjęciu poniżej Wikunia 🙂

…. a potem było już w komplecie 🙂

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH

Choć ten dzień rozpoczął się deszczowo, nic nie mogło popsuć tego cudownego dnia, w którym to Paulinka i Michał przysięgli sobie miłość na wieki. To był dla mnie szczególny ślub, z tego względu, że Paulinka jest moją kuzynką.

Zerknijcie sami na reportaż z ich ślubu!

Zapraszam 🙂

A tutaj już sesja plenerowa do której robiłam Paulince makijaż 😉

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH

To była wyjątkowa sesja dla Jasminy, sesja nietypowa bo z jej ukochanym koniem <3

zerknijcie!

a to kulisy sesji… 😀

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH

Roczek Collina w plenerze <3 Cudny z niego chłopczyk, ja jestem zakochana 😀

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH

Blanię i jej mamę poznałam pewnego razu jadąc pociągiem na zlecenie. Od razu urzekła mnie jej uroda i wiedziałam, że stanie przed moim obiektywem. Tutaj już w kolejnej sesji z okazji swoich 4 urodzinek <3

Uwielbiam ją! I Ciebie też Gosiu <3

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH

Ile razy wybierałeś się na urodziny i nie miałeś pomysłu na prezent? Voucher na sesję zdjęciową to pamiątka, która pozostanie z obdarowaną osobą na lata 🙂

Przedstawiam Kubusia, mojego rocznego modela, który obchodzi dziś swoje pierwsze urodzinki. Wszystkiego Naj Maluchu!

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH

Sesja urodzinowa w studio to fajna zabawa mówię wam, zerknijcie na sesję Marcysi a sami się przekonacie 😀

….oraz coś neutralnego w beżach 😉

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH

Z rodzinką Asi to już nasza kolejna sesja, już nie zliczę ile ich mieliśmy… tym razem zostałam zaproszona na sesję do ich domu, bo Asi marzyła się naturalna sesja Lifestyle.

Powód sesji był nie mały, troszkę rozkrzyczany na początku… ale później było już tylko lepiej 😉

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z ich sesji rodzinnej…

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH

Ach co to był za szalony dzień, ciężko było za nimi nadążyć, ale udało się 😉 skąd te dzieci mają tyle energii?! zerknijcie poniżej na tę czwórkę Słodziaków.

Sesje typu lifestyle są o tyle fajne, że dzieci czują się na sesji bardzo swobodnie, ja niby ukradkiem latam za nimi z aparatem i staram się je złapać przy zabawie…

całe szczęście dzieci kiedyś się męczą wtedy nawet jest możliwość złapania ich „razem” 🙂

Sesje lifestyle są pełne naturalności i spontaniczności, wykonuję je w plenerze/jak i w domu u klienta 😉 zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się z moją ofertą!

Masz pytania pisz śmiało, z chęcią odpowiem na Twoje wszystkie pytania 🙂

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH

W miesiącu maju i czerwcu zapraszam wszystkich serdecznie na komunijne sesje w plenerze 🙂 Na razie pogoda nam nie sprzyja za bardzo, ale spokojnie… z tej oferty będziecie mogli skorzystać również przez cały czerwiec 🙂 to z kim się widzę w tym roku?

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH

Kolejne cudowne rodzeństwo przed moim obiektywem 🙂 spisali się na medal <3 Słodziaki co nie?

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH

Mini sesje wiosenno-wielkanocne, to wspaniała okazja aby zrobić sobie kilka pięknych ujęć, które mogą być później świetną pamiątką dla rodziny. Tym razem przed moim obiektywem stanęły dwie ślicznotki <3

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH

Z tą rodzinką widzimy się co jakiś czas, kilka lat temu fotografowałam siostrę Mikołajka-Tosię.

Tym razem również rozpoczęliśmy reportaż od zdjęć w domu, później zaś udaliśmy się do kościoła. Niestety zdjęcia w kościele musiały być w maseczkach 🙁 ale, pomimo tego faktu, rodzina tego dnia była w pogodnym nastroju, a sam model…. och ach ech… czy można mieć piękniejsze oczy?

Oceńcie sami…

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH

Nasze spotkania z Oliwką to już tradycja, uwielbiam jej pogodną buźkę. Wiem, że gdy się z nią spotkam będzie mnóstwo zabawy i wygłupów. Tak było i tym razem, śnieg i ujemna temperatura nam nie straszne.

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z naszej zimowej zabawy 🙂

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH

To był szalony lipcowy weekend, pogoda była przewrotna , raz padał deszcz raz świeciło słońce, dlatego też nie wiedzieliśmy czy uda nam się zrealizować sesję rodzinną. Czekaliśmy jak na szpilkach na jakieś „okno pogodowe” i gdy tylko przydarzyła się ku temu okazja, w 10 min byliśmy na pobliskim zalewie. Sesje rodzinne to jedne z moich ulubionych spotkań z Wami 🙂 Dlatego bardzo się cieszę, że nam się udało zrobić kilka pamiątkowych dla Was zdjęć.

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH

Po sesji brzuszkowej i noworodkowej przyszedł czas na kolejną sesję z Antosiem 😉 tym razem były to pierwsze urodziny. Dziękuję Kochani za zaufanie <3 Bardzo się cieszę, że mogę tworzyć dla Was te kadry.

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH

Ta piękna sesja brzuszkowa jest efektem wspaniałego projektu „Traveling Dress Poland”. Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tak cudownej akcji – więcej informacji znajdziecie na Facebooku pod tą samą nazwą.

A tym czasem zapraszam Was do obejrzenia jednej z dwóch sesji, które wykonałam w ramach tego projektu 🙂 Niebawem na blogu druga sesja z Ewelinką i Lusią 🙂

Modelowały niezastąpione Joasia & Jasminka 🙂

Suknie : Szpilka Photo Props, Wianki/girlanda : Encza Photo Props, Sponsor Projektu: Crystal Albums, Makijaż i zdjęcia : Sweet Dream Studio – Oktawia Guzy

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH

Wyjątkowa sesja dla wyjątkowej kobiety – bo mojej „Pani od Chemii”. Wspaniała kobieta, która ma wiele marzeń. Nasza współpraca przebiegła wręcz książkowo, czego dowodem są te piękne kobiece kadry na łonie natury <3

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH