..:: O MNIE ::..

„Fotografii nie robi się aparatami. To tylko narzędzia.

Obrazy powstają w naszych sercach i świadomości. 

W fotografowaniu niezbędna jest otwarta i wiecznie poszukująca wyobraźnia.”

Arnold Newman

Pamiętam doskonale ten moment, gdy kupiłam sobie swoją pierwszą lustrzankę, znajomi wtedy myśleli, że ktoś mnie porwał. Każdą sekundę, minutę… przeznaczałam na fotografowanie. Jak to na początku zdjęcia robiłam wszystkiemu co wydawało mi się wyjątkowe… kwiatki kamyczki krople rosy… faktury wszelakie…

Z czasem kamyczki, kwiatki i chmurki przestały mi wystarczać, wtedy zaczęłam fotografować ludzi. Chciałam zamykać w kadrze ich emocje, pragnęłam by moje zdjęcia były wyjątkowe.

W 2009 roku postanowiłam, że fotografia stanie się moim sposobem na życie. Kochałam fotografować, a przecież nie ma nic lepszego niż robienie tego co się kocha… Wtedy wydawało mi się, że to fajne zarabiać na swojej pasji, ale z czasem zrozumiałam, że lepszej zapłaty niż łzy wzruszenia dostać nie mogłam…

Ten moment kiedy ludzie oglądają Twoje spojrzenie na ich życie, na ich samych… jest dla mnie bezcenną pamiątką. Wiem, że pieniądze szczęścia nie dają, zapewniają tylko dostatnie życie. Największym skarbem, jest posiadanie u swego boku prawdziwych i szczerych ludzi, oraz miłości takiej- która góry przenosi i ten moment kiedy budzisz się rano u jego boku wiedząc, że jesteś dla niego całym światem, a on dla Ciebie tym samym… lepszego życia nie mogłam sobie wymarzyć.

Jako dyplomowana wizażystka upiększę wasze buźki nie tylko do sesji zdjęciowych, ale również na inne ważne wydarzenia w waszym życiu.

Gdyby się kiedyś ktoś mnie zapytał, jak opisałabym siebie w dwóch słowach odpowiedziałabym bez wahania: „Człowiek Orkiestra!”

Fotografia to moje wszystko, to dzięki niej mogę oddychać zamykając w kadrze wasze historie…

dziękuję że jesteście tutaj ze mną 🙂

Oktawia

 

 

 

DO GÓRY KONTAKT EMAIL POST DO ZNAJOMYCH
  • Adam - Wrzesień 24, 2015 - 1:19 pm

    Powodzenia będę często zaglądaćReplyCancel

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*